top of page

Mitmete puuduvate hammaste asendamine

Kui Te olete kaotanud mitmeid hambaid, siis asendatakse need implantaatide peale toetatud sildproteesidega. Implantaadid asendavad kaotatud hammaste kroone ja osade juuri.

Millised eelised on implantaatidele toetuval proteesil tavalise proteesi ees?

Kui Sa oled kaotanud kõik hambad, siis saab neid asendada implantaatidele toetuva kogusildproteesiga või –eemaldatava proteesiga.

Millised eelised on implantaatidele toetuva kogusildproteesi või –eemaldatava proteesi eelis tavalise eemaldatava proteesi ees?

Hambaimplantaatidel on mitmed eelised teiste hammast asendavate konstruktsioonide ees. Lisaks loomulikule väljanägemisele ja funktsioonile, kestavad nad suhteliselt pikaajaliselt.

Implantaatidele toetuvad sillad ja proteesid on stabiilsemad ja mugavamad ning säilitavad Sulle loomuliku ärahammustamise ja mälumise võime.

Lisaks asendavad implantaatidele toetuvad proteesid ka mõningate hammaste juuri ja hoiavad sellega ära luu sulandumise, mis toimub tavaliste proteeside puhul. Implantaadid ühilduvad tihedalt lõualuuga ning säilitavad luu hulka ja hoiavad selle terve.

Pikas perspektiivis on üksik implantaat esteetilisem ja teda on lihtsam puhastada kui tavalisi proteese. Luu taandumine, mis kaasneb tavaliste proteesidega, vähendab lõualuu hulka ja tekitab "sissekukkunud" naeratuse. Samuti ei saa tavaliste proteesidega kõiki sööke mugavalt süüa.

bottom of page