headerphoto

Proteesimine ja implantaadid

Proteesimine on hamba või selle osa asendamine konstruktsiooniga, mille valmistamisel osaleb ka laboratoorium.

Pakume:

  • kombineeritud proteesid
  • büügelprotees
  • sild
  • kroonimine
  • plaatprotees
  • laminaadid
  • laboris valmistatavad täidised (panused)
  • implantaadid ja proteesid implantaatidel

Kui Te olete igemehaiguse või mõnel muul põhjusel kaotanud hamba (hambaid), tuleb kaotatud hammas (hambad) asendada. Sellisel juhul on jäävhammaste asendamiseks üheks ravivõimaluseks hambaimplantaadid.

implantaat

Joonis 1. Puudub mitu tagumist hammast. Mälumine on häiritud.

implantaat

Joonis 2. Iga puuduoleva hamba kohale asetatakse tehisjuur. Neile fikseeritakse kroonproteesid.

implantaat

Joonis 3. Tehisjuurele kinnitatud hambaprotees on kõige kindlam ja pikaajalisem lahendus.

Implantaat on n.ö "kunstjuur" lõualuus ja selle külge kinnitatakse puuduv hammas või sildprotees (mitu hammast). Implantaat on ideaalne ravivõimalus hea suuõõne tervisega patsiendile, kes on kaotanud hamba (hambad) igemehaiguse või trauma või mõnel muul põhjusel.

Oma olemuselt on implantaat kõrgtehnoloogiline saavutus. Ta võimaldab asendada puuduvaid hambaid ilma kõrvalhambaid kahjustamata. Selle omaduse poolest erineb ta näiteks traditsioonilisest sildproteesist.

Implantaadil on loomuliku hamba välimus ja patsiendile jääb ka loomuliku hamba tunnetus nii, et võib unustada, et Te kunagi olete hamba kaotanud. Te teate, et Teie enesehinnang oma hammaste suhtes mõjutab Teie enesetunnet nii isiksusena kui ka professionaalsel tasapinnal. Võimalik, et varjate oma naeratust "tühimike" tõttu hambareas. Vahest ei püsi Teie proteesid kindlalt paigas? Võimalik, et Teil pole mugav närida?

Kui Teil on puudu üks või enam hambaid, siis kasutades implantaatide tehnoloogiat, on võimalik taastada välimus ja funktsioon mugavalt ja diskreetselt. Selliselt, et Te tunnete nagu tegu oleks oma loomulike hammastega. Pikaajalised uuringud näitavad jätkuvalt, et regulaarse hoolduse korral kestab ravitumus pikki aastaid.

Tasuta online konsultatsioon 24h

Alusta vestlust!

 

Kontrolli oma igemehaiguste riski!

Paljud põevad igemehaiguseid, kuid ei ole sellest teadlikud. Alljärgnev test aitab Sul hinnata igemehaiguste põdemise riski.

Alusta testiga siit Igemehaiguste testi sooritamine